KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA
Razem od 1990 roku

Biuro rachunkowe Kuba

 

 

 

 

Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa od 29 lat działa na rynku i prężnie się rozwija. Jest prowadzona przez doświadczonego doradcę podatkowego mgr Piotra Wanickiego . Nasz zespół obsługuje ponad 300 podmiotów gospodarczych w zakresie księgowo-kadrowo-prawnym.

Kompleksowo i z najwyższym profesjonalizmem świadczymy usługi podmiotom rozpoczynającym swoją działalność gospodarczą, organizacjom pozarządowym, firmom, klientom indywidualnym. Oferujemy: kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową, prawną, spraw związanych z BHP, pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy, usługi dodatkowe/ księgowość online – biuro rachunkowe Kuba Lublin.

W zakresie księgowości m.in. prowadzimy Księgi Handlowe, księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe i ryczałty ewidencjonowane, tworzymy deklaracje podatkowe, reprezentujemy Klienta przed urzędami, sporządzamy sprawozdania do celów podatkowych i statystycznych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozrachunków z kontrahentami.

Prowadzimy również liczne czynności dla Klientów, którzy są zobowiązani do prowadzenia Ksiąg Handlowych, m.in. ewidencję zapisów w księgach na podstawie otrzymanych dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, rozliczanie delegacji służbowych, przygotowywanie oraz wysyłanie potwierdzeń sald, przygotowywanie rejestrów VAT, sporządzanie ewidencji VAT i wiele innych. W ramach obsługi kadrowo-płacowej przygotowujemy do ZUS wymagane dokumenty – formularze i deklaracje związane z ubezpieczeniem pracowników Klienta oraz kierowanie ich do ZUS drogą elektroniczną,, uzupełnienie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu, doradztwo w sprawach kadrowo-płacowych i wiele innych. Współpracujemy również z renomowanymi kancelariami prawnymi. Rejestrujemy podmioty w KRS i działalność gospodarczą, prowadzimy optymalizację podatkową przedsiębiorstwa, odwołania od decyzji ZUS lub US i inne. Pomagamy skompletować dokumenty i uporządkować stan spraw BHP w firmach naszych Klientów. To tylko niektóre z naszych usług. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!