KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA
Razem od 1990 roku

Usługi księgowe w Lublinie

 

 

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma obowiązkami i dopełnianiem wielu formalności. Bardzo pomocne okazuje się być w prowadzeniu firmy korzystanie z usług Kancelarii Podatkowo – Rachunkowej. Jedną z takich kancelarii, która jest godna polecenia, jest Biuro Kuba z Lublina. Obsługujemy bardzo różne podmioty gospodarcze – podatki nie mają dla nas tajemnic.

Zakres usług księgowych naszej kancelarii  jest bardzo szeroki. Należy do niego prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie kart podatkowych oraz ryczałtów ewidencjonowanych, prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, prowadzenie Księgi Handlowej wedle obowiązujących przepisów, tworzenie odpowiednich deklaracji podatkowych, reprezentacja przed Urzędem Skarbowym, a także przed innymi urzędami w roli pełnomocnika. Kancelaria Kuba prowadzi ponadto księgi przychodów i rozchodów, udziela także klientowi i na jego życzenie wyjaśnień dotyczących realizowania umowy – oferujemy też doradztwo podatkowe.

W przypadku osób, które zobowiązane są do prowadzenia Ksiąg Handlowych, kancelaria oferuje prowadzenie rejestru VAT, sporządzenie ewidencji VAT, ewidencję zapisów w księgach rachunkowych na podstawie otrzymanych dokumentów wedle obowiązujących przepisów prawa, przygotowywanie i wysyłanie potwierdzeń sald, rejestrowanie spółki w urzędzie.

W zakres obsługi handlowej wchodzi ponadto rozliczanie delegacji służbowych, przygotowywanie i wysyłanie potwierdzeń sald. Specjaliści w ramach usług księgowych oferują także przygotowanie planu kont z polityką rachunkowości, a także aktualizację oraz rejestrację danych firmowych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Skarbowym.

Kancelaria proponuje również obsługę Księgi Przychodów i Rozchodów. W tym przypadku można powierzyć nam rozliczenie delegacji służbowej, sporządzenie ewidencji VAT, sprawdzenie pod względem podatkowym i księgowym dokumentów wystawionych przez Klienta, a także reprezentację w czasie kontroli Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych oraz Urzędu Skarbowego.

Jeżeli szukasz godnej polecenia kancelarii z Lublina, która zajmie się profesjonalnie obsługą księgową, to biuro Kuba jest dla Ciebie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!