KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA
Razem od 1990 roku

Doradca podatkowy Lublin

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy

Kancelaria prowadzona jest przez doświadczonego doradcę podatkowego mgr. Piotra Wanickiego na podstawie wpisu numer 000347 wydanego przez Ministerstwo Finansów.

Szukasz profesjonalnego doradcy podatkowego w Lublinie?

Jesteś w dobrym miejscu! Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Kuba prowadzona jest przez doświadczonego doradcę podatkowego mgr Piotra Wanickiego, który posiada ogromną wiedzę, odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, dzięki czemu usługi kadrowo-podatkowe są świadczone na najwyższym poziomie.

Udziela on porad dotyczących podatków, kontroli, optymalizacji kosztów, a także w specjalnych przypadkach reprezentuje Klientów jako Pełnomocnik przed Organami Skarbowymi. Biuro rachunkowe Kuba od 29 lat działa na rynku i prężnie się rozwija. Wyspecjalizowany zespół obsługuje ponad 300 podmiotów gospodarczych w zakresie księgowo-podatkowo-prawnym. Rzetelnie i profesjonalnie świadczymy usługi podmiotom, które rozpoczynają przygodę z własną działalnością gospodarczą, organizacjom pozarządowym, firmom i klientom indywidualnym. Oferujemy: wszechstronną obsługę kadrowo-płacową, księgową, prawną, spraw związanych z BHP, pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy, a także usługi dodatkowe/ księgowość online. Biorąc pod uwagę księgowość, prowadzimy m.in. Księgi Handlowe, księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe i ryczałty ewidencjonowane, tworzymy deklaracje podatkowe, reprezentujemy Klienta przed urzędami, sporządzamy sprawozdania do celów podatkowych i statystycznych, prowadzimy ewidencje środków trwałych, rozrachunków z kontrahentami.

Przeprowadzamy wiele czynności dla Klientów, którzy są zobowiązani do prowadzenia Ksiąg Handlowych, m.in. ewidencję zapisów w księgach na podstawie otrzymanych dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, rozliczanie delegacji służbowych, przygotowywanie oraz wysyłanie potwierdzeń sald, przygotowywanie rejestrów VAT, sporządzanie ewidencji VAT i wiele innych. W zakresie obsługi kadrowo-płacowej sporządzamy do ZUS obowiązkowe formularze i deklaracje związane z ubezpieczeniem pracowników Klienta oraz kierowanie ich do ZUS drogą elektroniczną,, uzupełnienie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu, doradztwo w sprawach kadrowo-płacowych i wiele innych. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, dlatego też współpracujemy z kancelariami prawnymi.

Dokonujemy rejestru podmiotów w KRS, prowadzimy optymalizację podatkową przedsiębiorstwa, odwołania od decyzji ZUS lub US i inne. Pomagamy skompletować dokumenty i uporządkować stan spraw BHP w firmach naszych Klientów. To tylko niektóre z naszych usług. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!