KANCELARIA PODATKOWO-RACHUNKOWA
Razem od 1990 roku

O nas

DOŚWIADCZENIE

Będąc 29 lat na rynku możemy poszczycić się naprawdę dużym doświadczeniem, które z całą pewnością przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Zetknęliśmy się już prawdopodobnie ze wszystkimi problemami, na jakie natrafiają podatnicy w swojej praktyce gospodarczej. Potrafiliśmy je wszystkie rozwiązać, a naszym Klientom zapewnić bezpieczeństwo podatkowe.
Zaufało nam już ponad 300 podmiotów gospodarczych, z czego w większości to małe i średnie firmy, takie jak sklepy, hurtownie, producenci i importerzy, firmy gastronomiczne, komputerowe czy transportowe.

NASZE BOGACTWO

Dzięki wspaniałym osobom tworzymy skuteczny zespół, który zrealizuje każdy cel. Wyjątkowość naszej ekipy polega na tym, że wspieramy się nawzajem swoim doświadczeniem, zgodnie z zasadą, że w grupie siła, pamiętając przy tym, że każdy z nas jest wyjątkową indywidualnością, która chce się kształcić i rozwijać. Dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu – co w branży, w której się poruszamy, jest niezbędne.

BEZPIECZEŃSTWO I KWALIFIKACJE

Kancelaria prowadzona jest przez doradcę podatkowego mgr Piotra Wanickiego na podstawie wpisu numer 000347 wydanego przez Ministerstwo Finansów. Jego wiedza, wykształcenie i doświadczenie sprawia, że nasi klienci nie obawiają się o poprawność dokumentacji kadrowo-podatkowej. Zawsze mogą liczyć na jego poradę dotyczącą podatków, kontroli, optymalizacji kosztów, a w przypadkach, które tego wymagają, mogą liczyć na jego reprezentację przed Organami Skarbowymi jako Pełnomocnik.

KSIĘGOWOŚĆ ZASIĘG

Dzięki rozbudowanym, intuicyjnym narzędziom współpracy online, nasi klienci to nie tylko przedsiębiorcy województwa lubelskiego – sięgamy w każdy region Polski. Współpracujemy z firmami i freelancerami z Wrocławia, Warszawy czy Poznania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!